Yeni Tema Emoms Legacy 1.0 Teması

Merhaba arkadaşlar, 13 ay gibi bir sürenin ardından tüm deneyimlerinde getirisiyle sürekli olarak kullanacağım ve bloğumunda artısına olacak bir temaya geçmek istedim. Bu temeya geçmemdeki en büyük etken hala bir temayı çok sevmemem ve SEO. Araştırırken de ilk olarak SEO’yu göz önüne alarak bu temayı beğendim. Bundan sonraki yazılarımda sürekli olarak bu temayı kullanmayı düşünüyorum. Umarım benimle bir sembol haline gelir.

[ad#orta]

Neyse artık temayı kurdum. Tema sade ve SEO’da çok başarılı, ayrıca 3 adet reklam giriş alanı bulunmakta. Fakat temanın türkçesini de aradım, bulamadım. Boş zamanlarımda veya kafam dağılsın diye ara sıra temayı türkçeleştirip ve bitiminde de sizinle türkçe halini paylaşmayı düşünüyorum. Eğer sizde temanın bu versiyonunu kullanmayı düşünüyorsanız buyrun temanın sayfası.

Hasan Huseyin İŞLER hakkında

Lise yıllarında programlama ile tanışan ve Q-Basic, Pascal, C başlangıç seviyesinde öğrenenir. Üniversite de TEF-BSÖ okurken diğer dillerin yanı sıra PHP'de kendini geliştirmeye devam ederek bunların yanında CSS, JS ve Wordpress sistemiyle ilgilenir. www.phpsorunu.com'un da yöneticisi ve yazarlarındandır.
Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>