WordPress Link Yöneticisi (Link Manager) Eklentisi

WordPress 3.5 Beta sürümünü duyurduğunu daha önceki yazımızda sizlerle paylaşmıştık. WP 3.5 ile yeni gelen özelliklerden biri de bu sürümünde Bağlantıların’ın olmamasıdr. Fakat endişe etmeyin onun içinde kullanabileceğiniz bir eklenti mevcut.

[ad#orta]

Yabancı yapımı olan eklentinin orijinal adı WordPress Link Manager olup Türkçe olarak Link Yöneticisi anlamına gelmektedi. Wp Link Yöneticisi (Wp Link Manager) ile yeni bağlantılarını burada tekrardan oluşturabilir ve kolayca bağlantılarınızı paylaşabilirsiniz. WordPress Link Manager eklentisinin sitesine bağlantıdan ulaşabilir ve şu indirme linkine tıklayıp, kurduktan sonra kolayca bağlantılarınızı yeni sürümünüzde (Wp 3.5) paylaşabilirsiniz.

Hasan Huseyin İŞLER hakkında

Lise yıllarında programlama ile tanışan ve Q-Basic, Pascal, C başlangıç seviyesinde öğrenenir. Üniversite de TEF-BSÖ okurken diğer dillerin yanı sıra PHP'de kendini geliştirmeye devam ederek bunların yanında CSS, JS ve Wordpress sistemiyle ilgilenir. www.phpsorunu.com'un da yöneticisi ve yazarlarındandır.
Bu yazı Wordpress kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>