Uzun Zamandır Böyle Kar Yağmamıştı…

Merhabalar…
Evet uzun zamandır memleketime (Konya/Ilgın) böyle kar yağmamıştı. Hatta ve hatta böyle soğuk olmamıştı. Aşağı yukarı 7-8 gündür soğuktan donmuştuk. Derecelerin rakamlarının önünden hiç mi hiç - (eksi) işareti kaybolmadı. Hava tahmin spikerlerinin dediği gibi hep sıfırın altındaydı dereceler. Geçen hava iyi dediğimde -15 dereceydi. Gerisini siz düşünün artık o soğuklarda -20’yi geçmiş sanırsam.
Ama insan işte buna da yavaş yavaş alışıyorduk. Derken bu sabah bir kalktım ve iyiden kar yağmış ve hava yumuşamış. Sanırsam bundan sonra hava ısınacağa benziyor. Hava durumları da öyle gösteriyor.
İşte size o manzaralardan bir kaç kare…

[ad#orta]

Kış Manzarası - 1 - Ön Sokak

Kış Manzarası - 1 - Ön Sokak

Kış Manzarası - 2 - Ön Sokak

Kış Manzarası - 2 - Ön Sokak

Kış Manzarası - 3 - Çarşı Yolu

Kış Manzarası - 3 - Çarşı Yolu

Kış Manzarası - 4 - Camii

Kış Manzarası - 4 - Camii

Kış Manzarası - 5 - Arka Sokak

Kış Manzarası - 5 - Arka Sokak

Bu kar manzaralarının herkesin içini ısıtması dileklerimle…

Hasan Huseyin İŞLER hakkında

Lise yıllarında programlama ile tanışan ve Q-Basic, Pascal, C başlangıç seviyesinde öğrenenir. Üniversite de TEF-BSÖ okurken diğer dillerin yanı sıra PHP'de kendini geliştirmeye devam ederek bunların yanında CSS, JS ve Wordpress sistemiyle ilgilenir. www.phpsorunu.com'un da yöneticisi ve yazarlarındandır.
Bu yazı Kişisel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>