Ücretsiz Codeigniter Eğitim Seti

Herkese merhabalar, uzunca bir aradan sonra tekrardan sizin karşınızdayım. Aslında bu yazımda kendimden olmayan fakat ilgilendiğim ve yakından takip ettiğim bir MVC çatısı için güzel bir haber duydum ve hemen sizi de bilgilendirmek istedim. Hemen detaylara geçelim.

İbrahim Hızlıoğlu Hocamızın daha önceden cüzi bir miktar karşılığında satışa sunmuş olduğu Codeigniter Eğitim Setini ücretsiz olarak dağıtım kararı alıp herkes için yayına sunmuştur. Codeigniter video dersleri 1.7.2 sürümüne göre yayınlanmıştır. Aslında yeni sürümü ile de pek farkı yoktur. Özellikle yeni başlayanlar için çok güzel bir kaynak diyebilirim. Ayrıca 3 derste de PHP Nesne Yönelimli Programlama anlatılmıştır. OOP bilmeyenlerin ilk olarak bunları izlemesi daha sonradan Codeigniter derslerine geçmeleri en güzeli olacaktır. Böyle bir paylaşım yaptığı için hocamıza teşekkürü bir borç bilirim.

CodeIgniter eğitim setini izlemeden önce aşağıda linklerini verdiğim paylaşımları incelemenizi öneririm.

DERSLERİ İZLEYİN

Orijinal yazıya gitmek için lütfen hocamızın şuradaki adresini ziyaret ediniz.

Hasan Huseyin İŞLER hakkında

Lise yıllarında programlama ile tanışan ve Q-Basic, Pascal, C başlangıç seviyesinde öğrenenir. Üniversite de TEF-BSÖ okurken diğer dillerin yanı sıra PHP'de kendini geliştirmeye devam ederek bunların yanında CSS, JS ve Wordpress sistemiyle ilgilenir. www.phpsorunu.com'un da yöneticisi ve yazarlarındandır.
Bu yazı Codeigniter kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Ücretsiz Codeigniter Eğitim Seti için 4 cevap

  1. Maurers Hapı der ki:

    Tesekkurler hasan guzel bır konuya degınmısısn …

  2. gizli kamera der ki:

    sağol arkadaşım hemen bakıyorum

  3. Haksan KARDAN der ki:

    CodeIgniter Setini ücretsiz paylaşıma açtık demişsiniz hiç bir yerde yok. önce şu dersleri izleyin sonra şu dersleri izleyin kopuk kopuk karıştırmışınız. Tüm set nerede?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>