Ücretsiz Codeigniter Eğitim Seti 4

Herkese merhabalar, uzunca bir aradan sonra tekrardan sizin karşınızdayım. Aslında bu yazımda kendimden olmayan fakat ilgilendiğim ve yakından takip ettiğim bir MVC çatısı için güzel bir haber duydum ve hemen sizi de bilgilendirmek istedim. Hemen detaylara geçelim.

İbrahim Hızlıoğlu Hocamızın daha önceden cüzi bir miktar karşılığında satışa sunmuş olduğu Codeigniter Eğitim Setini ücretsiz olarak dağıtım kararı alıp herkes için yayına sunmuştur. Codeigniter video dersleri 1.7.2 sürümüne göre yayınlanmıştır. Aslında yeni sürümü ile de pek farkı yoktur. Özellikle yeni başlayanlar için çok güzel bir kaynak diyebilirim. Ayrıca 3 derste de PHP Nesne Yönelimli Programlama anlatılmıştır. OOP bilmeyenlerin ilk olarak bunları izlemesi daha sonradan Codeigniter derslerine geçmeleri en güzeli olacaktır. Böyle bir paylaşım yaptığı için hocamıza teşekkürü bir borç bilirim.

CodeIgniter eğitim setini izlemeden önce aşağıda linklerini verdiğim paylaşımları incelemenizi öneririm.

DERSLERİ İZLEYİN

Orijinal yazıya gitmek için lütfen hocamızın şuradaki adresini ziyaret ediniz.

4 thoughts on “Ücretsiz Codeigniter Eğitim Seti

  1. Reply Maurers Hapı Şub 20,2012 10:28

    Tesekkurler hasan guzel bır konuya degınmısısn …

  2. Reply gizli kamera Mar 2,2012 03:07

    sağol arkadaşım hemen bakıyorum

  3. Reply Haksan KARDAN Haz 15,2012 09:14

    CodeIgniter Setini ücretsiz paylaşıma açtık demişsiniz hiç bir yerde yok. önce şu dersleri izleyin sonra şu dersleri izleyin kopuk kopuk karıştırmışınız. Tüm set nerede?

Leave a Reply