Ubuntu’ya yeniden merhaba

Tekrardan sizlere de merhaba. Evet resimden ve başlıktan anlasilacagi gibi ubuntu’ya yeniden merhaba diyorum. Bundan 2 sene önce işletim sistemleri dersinde tanışmıştım. O zaman bizim ödevimiz oldugu için baya çaba sarf etmiştik. Hem kendimiz öğrenelim hem de arkadaşlarımıza güzel bir sunum yapalım diye. Neyse artık şimdi de rahat rahat kullanma zamanı geldi. Çünkü o zamanlar çoğu programlama dilini desteklemiyor diye okuldan dolayı adam akıllı kullanmamıştık. Şimdi ise kullanırım diye umut ediyorum. Neyse bu konuda fazla bir şey yazmak gelmiyor içimde. İşte size yükleme anından bir fotoğraf. Yazıyı ilerde editlemek ümidiyle :)

image

Hasan Huseyin İŞLER hakkında

Lise yıllarında programlama ile tanışan ve Q-Basic, Pascal, C başlangıç seviyesinde öğrenenir. Üniversite de TEF-BSÖ okurken diğer dillerin yanı sıra PHP'de kendini geliştirmeye devam ederek bunların yanında CSS, JS ve Wordpress sistemiyle ilgilenir. www.phpsorunu.com'un da yöneticisi ve yazarlarındandır.
Bu yazı Kişisel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Ubuntu’ya yeniden merhaba için 1 cevap

  1. web tasarım der ki:

    ubuntudan çok sözler duymaya başladım ilk fırsatımda kullanacağımm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>