Php Blogum DMOZ’a kaydedilmiş…

Bugün şöyle bir blogumun durumu ne diye bir baktığımda sıralamalarda da pek iç açıcı bir durum ne kadar da söz konusu olmasa da şimdilik bir kesime hitap ettiğimiz sonuçlardan gözükmekte sanırsam.

[ad#orta]
Genel olarak sizleri de sonuçtan haberdar etmek istedim. İşte sonuçlar…Sonuçlar

Sonuçlardan da görüğümüz gibi halaaa Pagerankımızda bir değişiklik yok… Fakat index sayılarımız gayet iyi… Alexa sıralamamızda hiç fena sayılmaz…

Ama en çok da sevindiğim diyebileceğim blogumun DMOZ’a kaydedilmesi oldu. Dmozdaki yerimizi de böylelikle almış olduk. Buradan DMOZ’daki bilgilere de ulaşabilirsiniz.
Durmak yok diyoruz devam ediyoruz…

Hasan Huseyin İŞLER hakkında

Lise yıllarında programlama ile tanışan ve Q-Basic, Pascal, C başlangıç seviyesinde öğrenenir. Üniversite de TEF-BSÖ okurken diğer dillerin yanı sıra PHP'de kendini geliştirmeye devam ederek bunların yanında CSS, JS ve Wordpress sistemiyle ilgilenir. www.phpsorunu.com'un da yöneticisi ve yazarlarındandır.
Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Php Blogum DMOZ’a kaydedilmiş… için 4 cevap

  1. Cem Demir der ki:

    Hayırlı olsun, tebrikler :)

  2. nurettin der ki:

    Hayırlı olsun :)

    Dmoz editörlerini tek benim siteleri onaylamıyorlar :)))

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>