Programcılıkla İlgili Akla Takılan Sorular

Merhabalar bu aralar programcılıkla ilgili bir çok soru geliyor onlara biraz olsun sizler için değinmek istedim. İsterim ki bu sorulara yüz yüze cevap vereyim ama elimizden bu kadar geliyor.

S1 : Programcılığı Öğrenmek Zor Mudur?

Evet. Programcılığı kolay öğrenemezsiniz. Hatta, programcılık en zor öğrenilen konulardan biridir. Sabır ve ilgiyle çalışmanız gerekir. ‘Bir deneyeyim bakalım’ diyerek başarıya ulaşma şansınız yoktur. Programcılık bir meslek dalıdır. Okumaya devam et “Programcılıkla İlgili Akla Takılan Sorular”

PhpSorunu.Com-2011 WordPress Tema Çekilişi

cekilis

Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz üzerine bloğumda kullanmış olduğum temayı 25 TL’ye satışa çıkarmıştım. Gelen isteklere göre temayı bir çok kişiye sattım.

Şimdi ise sizlerin karşısına farklı bir şekilde çıkıyorum. Gördüğünüz üzere bu temayı,yapacağım çekiliş sonucunda bir kişiye hediye etmeyi düşündüm. İlk olarak temayı  bilmeyenler varsa onlar için şu adresi ziyaret ederek tema hakkında bilgi edinmeleri ve meraklarını gidermeleri iyi olur.

Tema çekilişini kazanan şanlı kişi temayı sadece bir sitede kullanma hakkına sahiptir. Tema, kullanacağı site için lisanslanacaktır. Okumaya devam et “PhpSorunu.Com-2011 WordPress Tema Çekilişi”

Yeni Tema Emoms Legacy 1.0 Teması

Merhaba arkadaşlar, 13 ay gibi bir sürenin ardından tüm deneyimlerinde getirisiyle sürekli olarak kullanacağım ve bloğumunda artısına olacak bir temaya geçmek istedim. Bu temeya geçmemdeki en büyük etken hala bir temayı çok sevmemem ve SEO. Araştırırken de ilk olarak SEO’yu göz önüne alarak bu temayı beğendim. Bundan sonraki yazılarımda sürekli olarak bu temayı kullanmayı düşünüyorum. Umarım benimle bir sembol haline gelir. Okumaya devam et “Yeni Tema Emoms Legacy 1.0 Teması”

phpsorunu.com 1 yaşında!

Merhaba arkadaşlar, phpsorunu.com artık bir yılı geride bıraktı. Bugüne kadar 12 kategori altında 82 Yazı ve 3 Sayfa klavyemden bloğuma dökülmüş Bunlarla ilgili olarak toplam 162 yorum yapılmış.Bu kadarlık istatistiksel bilgi yeter o zaman diyelim ve konuya geçelim.

Yoğun bir çalışma içinde geçmesini planladığım bu zaman içerisinde bloguma pek vakit ayıramasam da ara ara Okumaya devam et “phpsorunu.com 1 yaşında!”