Arkadaşımın Bloğu

Merhaba arkadaşlar uzun bir aradan sonra tekrardan bloğuma bir yazı yazıp uzun bir araya daha girmeyi düşünüyorum. Bu uzun araların sebebini bilenler zaten biliyorlar (Malum öğrencilik hali…).

Bu yazımda bir arkadaşımın bloğunu tanıtıyım dedim. Sebebi de bilgisayar ve programlamaya yeni başlayanlar için çok güzel bir örnek olur diye düşündüm.

Cem Demir. Trakya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 2.Sınıf öğrencisi (Şimdilik…Hala okuyor…). Kendisi bloğunda kendi yazılarını yayımlıyor, deneyimlerini paylaşıyor, wordpress için hazılarmış olduğu temaları paylaşıyor, programlamada öğrendiklerini sade bir yazarak bizlerinde öğrenmesi için çalışıyor… Daha bir çok şey işte…

Neyse lafı fazla uzatmaya da gerek yok zaten arkadaşımızın bloğunu merak edenler buyrun sayfasına gidelim…

Hasan Huseyin İŞLER hakkında

Lise yıllarında programlama ile tanışan ve Q-Basic, Pascal, C başlangıç seviyesinde öğrenenir. Üniversite de TEF-BSÖ okurken diğer dillerin yanı sıra PHP'de kendini geliştirmeye devam ederek bunların yanında CSS, JS ve Wordpress sistemiyle ilgilenir. www.phpsorunu.com'un da yöneticisi ve yazarlarındandır.
Bu yazı Site Tanıtımı kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Arkadaşımın Bloğu için 1 cevap

  1. Cem Demir der ki:

    Hasan çok teşekkür ederim beni tanıttığın için. Umarum sana layık olabilirim. :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>